facebook_link

Pakalpojumi

Dizains

Grafiskais dizains - zīmēšana, baneru un animāciju izveide

Dizaina izveide pie mums realizējas dažādos veidos – dizains web lapām, animācijām, aplikācijām, spēlēm, drukas un reklāmas materiāliem. Veidojam arī HTML banerus un motion graphics video. Pozitīvā daļa – papildus grafiskā dizaina programmu pārzināšanai, mākam vēl arī reāli zīmēt ar roku uz baltas lapas!

Uzsvars ir uz 3 lietām – atbilstība klienta vēlmēm, lietotāju draudzīgums (viegli uztverama informācija) un ilgtermiņā tehniski kvalitatīva izstrāde.
Par gaumi nestrīdas, to pārrunā.

Front-end programmēšana

Front-end izstrādājam gan saviem, gan citu veidotiem dizainiem, jo ar dizaina uzzīmēšanu vēl nepietiek, lai radītu strādājošu web lapu. Labā ziņa – vēl pirms izstrādes sākuma spējam objektīvi novērtēt dizaina koncepta iespējas un gaidāmo rezultātu web formātā, tādēļ atrodam arī labākos risinājumus tā realizācijai.

Iespējas ir praktiski neierobežotas - viss atkarīgs no klienta vīzijas.

Korporatīvās identitātes izstrāde

Korporatīvā identitāte ir tā, kas vienu uzņēmumu atšķir no otra, vēl vairāk – kas rada pirmo iespaidu par uzņēmumu vēl pirms reālās saskarsmes ar klientu vai partneru.

Pamatuzdevums ir izveidot logo, kas atbilst uzņēmuma stilam un mērķiem. Lai veiksmīgi realizētu firmas zīmolu, ir nepieciešama cieša sadarbība starp klientu un dizaineri, lai kopīgi realizētu ideju, ņemot vērā klienta vīziju un dizainera pieredzi.

Pēc realizēta logo veidojam visus citus firmas dizaina materiālus pēc nepieciešamības - vizītkartes, veidlapas, u.c.


Web izstrāde

Mājas lapu izstrāde

Kvalitatīva un efektīva mājas lapa prasa individuālu pieeju. Mēs varam gandrīz visu – mājražotāja interneta veikals, liela uzņēmuma lapa ar vairākām struktūrvienībām, mākslinieka portfolio lapa, forums ar lietotāju reģistrēšanos, .. .Tehnisko iespēju ir daudz, jo visas lapas bāzējam uz CMS platformas Mežāzis (vairāk uzzināt var zemāk piesistēmas). Trīs galvenās priekšrocības ir – augsta drošības pakāpe, neierobežoti daudz iespēju tehniski attīstīt un vienkārša administrēšana.

Aplikācijas un spēles 

Tiem, kas vēlas vairāk, arī piedāvājam vairāk. Piemēram, esam iemēģinājuši roku visiem labi zināmās Zolītes online spēles versijas un Swedbank aplikācijas “Gudrie punkti” izveidē, kā arī Grindex ikgadējās akciju spēles ir mūsu ražojums. Atliek ļaut vaļu iztēlei un nebaidīties būt priekšā konkurentiem, kamēr mūsu tirgus vēl nav pārblīvēts.

SEO optimizācija

Meklēšanas rīka optimizācija ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā, piesātinātajā interneta vidē izcelties un ienirt starp daudziem konkurentiem, pat ja esi vēl jauns uzņēmums. Ar SEO optimizēšanu web lapa kļūst pamanāma un atrodama jauniem lietotājiem, tādēļ SEO optimizāciju dēvējam par “otro daļu” jebkādas mājas lapas izveides procesā, ja vēlaties, lai tā strādā arī uz attālu auditoriju . Jau izveidotām lapām veicam SEO testu un uzlabojam arī tās.


Sistēmas

Mežāzis

Mežāzis ir pašu izstrādāta CMS sistēma, uz kuras tiek bāzēti 99% projektu. Izstrāde aizsākās 2010.gadā 3 svarīgu iemeslu dēļ – ilgtermiņa stabilitāte un drošība, pārvaldītājam vienkārša administrācija un neierobežotas iespējas nākotnē papildināt un attīstīties. Kopš tā laika tāarī veiksmīgi sevi pierāda reālā darbībā.

No Mežāža Basic varianta, kas ir pamats pavisam nelielām informatīvām web lapām, ir iespējams izveidot Mežāža HighlyAdvanced variantu, kas uztur jau ļoti komplicētas uzņēmumu iekšējās pārvaldības sistēmas.

Precīzi individualizēta iekšējā sistēma

Mežāža Highly Advanced variants specifiskām uzņēmuma vajadzībām. Daži piemēri – noliktavu uzskaites sistēma, klientu un darījumu datu bāze, darba stundu uzskaite un automātisks algas aprēķins, piegādātāju un preču datubāze,automatizēta rēķinu ģenerēšanās, materiolu un izejvielu datu bāze ar galaproduktacenas aprēķinu vai automātiska piedāvājumu ģenerēšanās atbilstoši uzņēmuma darbības veidam. Mežāzi esam pilnveidojuši kā pamatu dažu mēnešu ilgu sistēmu izstrādes projektiem, līdz ļoti komplicētu sistēmu izstrādi vairāku gadu garumā.