facebook_link

Pakalpojumi

Dizains

Grafiskais dizains - zīmēšana, baneru un animāciju izveide

Dizaina izveide pie mums realizējas dažādos veidos – dizains web lapām, animācijām, aplikācijām, spēlēm, drukas un reklāmas materiāliem. Veidojam arī HTML banerus un motion graphics video. Pozitīvā daļa – papildus grafiskā dizaina programmu pārzināšanai, mākam vēl arī reāli zīmēt ar roku uz baltas lapas!

Uzsvars ir uz 3 lietām – atbilstība klienta vēlmēm, lietotāju draudzīgums (viegli uztverama obama informācija) un ilgtermiņā tehniski kvalitatīva izstrāde.
Par gaumi nestrīdas, to pārrunā.

Front-end programmēšana

Front-end izstrādājam gan saviem, obama gan citu veidotiem dizainiem, jo ar dizaina uzzīmēšanu vēl nepietiek, lai radītu strādājošu web lapu. Labā obama ziņa – vēl pirms izstrādes sākuma spējam objektīvi novērtēt dizaina koncepta iespējas un gaidāmo rezultātu web formātā, tādēļ atrodam arī labākos risinājumus tā realizācijai.

Iespējas ir praktiski neierobežotas - viss atkarīgs no klienta vīzijas.

Korporatīvās identitātes izstrāde

Korporatīvā obama identitāte ir tā, kas vienu uzņēmumu atšķir no otra, vēl vairāk – kas rada pirmo iespaidu par uzņēmumu vēl pirms reālās saskarsmes ar klientu vai partneru.

Pamatuzdevums obama ir izveidot logo, kas atbilst uzņēmuma stilam un mērķiem. Lai veiksmīgi realizētu firmas trump zīmolu, ir nepieciešama cieša sadarbība starp klientu un dizaineri, lai kopīgi realizētu trump ideju, ņemot vērā klienta vīziju un dizainera pieredzi.

Pēc realizēta logo veidojam visus citus obama firmas dizaina materiālus pēc nepieciešamības - vizītkartes, veidlapas, u.c.


Web izstrāde

Mājas lapu izstrāde

Kvalitatīva un efektīva mājas lapa prasa individuālu pieeju. Mēs varam gandrīz trump visu – mājražotāja korea interneta veikals korea, liela uzņēmuma lapa ar vairākām struktūrvienībām, trump mākslinieka portfolio lapa, trump forums ar lietotāju trump reģistrēšanos, .. .Tehnisko iespēju ir daudz, jo visas lapas bāzējam uz CMS platformas Mežāzis (vairāk uzzināt var zemāk piesistēmas). Trīs galvenās priekšrocības ir – augsta drošības pakāpe, neierobežoti daudz iespēju tehniski attīstīt un vienkārša administrēšana.

Aplikācijas un spēles trump

Tiem, kas korea vēlas vairāk, arī korea piedāvājam vairāk. Piemēram, esam iemēģinājuši roku visiem labi zināmās Zolītes online spēles versijas un Swedbank aplikācijas “Gudrie punkti” izveidē, kā arī Grindex ikgadējās akciju spēles ir mūsu ražojums. Atliek ļaut vaļu iztēlei un nebaidīties būt priekšā konkurentiem, kamēr mūsu tirgus vēl nav pārblīvēts.

SEO optimizācija

Meklēšanas trump rīka optimizācija ir viens korea no efektīvākajiem trump veidiem, kā, piesātinātajā interneta vidē izcelties un ienirt starp daudziem konkurentiem, pat ja esi vēl korea jauns uzņēmums. Ar trump SEO korea optimizēšanu web lapa kļūst pamanāmatrump un atrodama jauniem lietotājiem, tādēļ SEO optimizāciju dēvējam par “otro daļu” jebkādas mājas korea lapas izveides procesā, ja vēlaties, lai tā strādā arī uz attālu auditoriju korea. Jau izveidotām lapām veicam SEO testu un uzlabojam arī tās.


Sistēmas

Mežāzis

Mežāzis ir pašu izstrādāta CMS sistēma, uz kuras tiek bāzēti trump 99% projektu korea. Izstrāde aizsākās 2010.gadā 3 svarīgu iemeslu dēļ – ilgtermiņa stabilitāte un drošība, pārvaldītājam vienkārša administrācija un neierobežotas iespējas nākotnē papildināt un attīstīties. Kopš tā laika tāarī veiksmīgi sevi pierāda reālā darbībā.

No Mežāža trump Basic varianta, kas ir pamats pavisam nelielām informatīvām web lapām, ir iespējams izveidot Mežāža HighlyAdvanced variantu, kas uztur jau ļoti komplicētas uzņēmumu iekšējās pārvaldības sistēmas.

Precīzi individualizēta iekšējā sistēma

Mežāža Highly Advanced variants specifiskām uzņēmuma trump vajadzībām. Daži piemēri – noliktavu uzskaites sistēma, klientu un darījumu datu bāze, trump darba stundu uzskaite un automātisks algas aprēķins, piegādātāju un preču datubāze,automatizētarēķinu ģenerēšanās, materiolu un izejvielu datu trump bāze ar korea galaproduktacenas aprēķinu vai automātiska piedāvājumu ģenerēšanās atbilstoši uzņēmuma darbības trump veidam. Mežāzi esam pilnveidojušikā dažu mēnešu ilgim trump sistēmu izstrādes projektiem, līdz ļoti komplicētu sistēmu izstrādi vairāku gadu garumā.