PAKALPOJUMI


UZŅĒMUMU IEKŠĒJĀS VADĪBAS SISTĒMAS

Komplicētas uzņēmumu iekšējās sistēmas, kas paredzētas uzņēmuma darbības uzlabošanai, atvieglošanai, sakārtošanai, daudz laikietilpīgākai un ērtākai pārvaldībai. Individuāli izplānojam, izstrādājam un pielāgojam biznesa modelim, pirms tam prognozējot iespējamos sarežģījumus un visam atrodot risinājumus.

MĀJAS LAPAS

Smalki izstrādātas mākslinieciskas galerijas, nelielas informatīvas lapas, funkcionāli un informatīvi apjomīgas vietnes, interneta veikali, ziņu lapas, un vēl. Izstrādājam augstas kvalitātes mājas lapas, liekot uzsvaru uz skaidru un spēcīgu vēstījumu, ērta navigāciju, pielāgotību dažādām tehnoloģijām, unikālu dizainu, neaizmirstamu lietotāju pieredzi un uzņēmējdarbības mērķu realizēšanu. Augstu drošības līmeni garantē mūsu pašu izstrādātā kodu sistēmas “Mežāzis”.

APLIKĀCIJAS, RĪKI, SPĒLES, un vēL 

Mobilās un tīkla aplikācijas, tiešsaistes produktu komplektēšanas sistēmas, radošie rīki, spēles, digitālās akcijas un dažādas informatīvas un izklaidējošas sistēmas. Biznesā tāpat kā dzīvē ir jāvelta vietu arī nestandarta lietām. Mūsu programmēšanas un dizaina spējas sniedz iespēju realizēt vispārdrošākās idejas neatkarīgi no tā cik lielas vai nelielas tās ir.

DIZAINS, DRUKA & KORPORATĪVĀ IDENTITĀTE

Grafiskais dizains, uzņēmuma tēla veidošana, drukas materiālu izstrāde un viss, kas ar to saistīts. Unikālas uzņēmuma identitātes izstrāde smalki attīstot/radot uzņēmuma misiju un publisko tēlu. Dažādu drukas materiālu izstrāde augstākajā kvalitātē – vizītkartes, bukleti, iepakojumi, izstāžu stendi, lielformāta plakāti, plaša ranga personificēti objekti, kā arī zīmogi, logo, u.c. Neskaitot kvalitāti un formātu – radošums, saturiski pārdomātas idejas un emocionālais vēstījums ir tik pat nozīmīgi.

HOSTINGS & UZTURĒŠANA

Regulāra pārbaude, satura atjaunošana, funkcionālā attīstīšana, tūlītēju problēmu risināšana, servera pakalpojumi.