facebook_link

Mājas lapas uzlabošana

Vispārīgi

Katram projektam pienāk brīdis, kad tas ir novecojis, jeb ir nepieciešamas izmaiņas, kas projektam atdzīvina.

Ko tieši nepieciešams mainīt? Cik tas izmaksās? Šajos jautājumos ieteicams konsultēties ar mājas lapas lietotājiem, kolēģiem un web speciālistiem. Speciālistu viedoklis kopā ar Jūsu vēlmēm būs pareizākais virziens Jūsu projekta attīstībai. Lielākoties uzlabojumi nepieciešami funkcionāli, lai uzlabotu mājas lapas iespējas un ērtumu, bet nevar aizmirst arī par dizainiskajiem uzlabojumiem, jo, tā nozīmīgums mūsdienās arvien pieaug.

Bieži tiek uzdots jautājums :"Kad būtu jāmaina mājas lapa?". Vienkārša atbilde būtu: "reizi divos gados", bet bieži vien tas ir ļoti atkarīgs no mājas lapas izstrādes kvalitātes, jo ir izstrādātāji,kas izveido JAU novecojušas mājas lapas.

 

Kā mēs varam palīdzēt?    

Piedāvājam veikt Jūsu mājas lapas analīzi, norādot uz lietām, kurām būtu jāpievērš uzmanību. Mūsu analīzē ir vairāku punktu sistēma pēc kuras nosakam katra mājas lapas elementa atbilstību, kā arī iespējamos risinājumus. Šī analīze Jums ļauj saprast sava projekta īsto potensiālu un kvalitāti, kā arī dod ieskatu iespējamā nākotnes attīstībā.

Ja attīstības prasības ir zināmas, tad varam piedāvāt arī veikt uzlabojumus ar iepriekš izstrādātu tāmi un nospraustiem termiņiem.

 

Sīkāk par izmaksām, uzzināsiet  "CIK IZMAKSĀS" sadaļā.